Om Sjuan

Visa mer

Sjuan (tidigare TV4 Plus) är en bred kvinnlig kanal full av populära programledare, kvalitativa kriminalserier, inredningsprogram, landets mest omtyckta kockar, helgfilmer och mycket mer. Sjuan är vardagslyx i tv-soffan. Se Sjuan live här!

  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 00:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00
  • 06:30
    • Paul O'Gradys älskade hundar 06:05
    • Chuggington 06:35
    • The looney tunes show 06:45
    • Scooby-Doo! Mystery incorporated 07:10
    • Teenage mutant ninja turtles 07:30
    • Nyhetsmorgon 07:58
    • Ski classics 11:30
    • Let's dance 12:55
    • Let's dance 14:30
    • Sveriges mästerkock 14:55
    • Klockan nio hos stjärnorna 15:55
    • Renées brygga 16:55
    • Keno 17:55
    • Vinnare V75 18:00
    • TV4Nyheterna 19:00
    • Sporten 19:10
    • TV4Vädret 19:25
    • Postkodmiljonären 19:30
    • Lotto, joker och drömvinsten 19:55
    • Gladiatorerna 20:00
    • Hobbit: En oväntad resa 21:30
    • TV4Nyheterna 22:00
    • TV4Vädret 22:05
    • Hobbit: En oväntad resa 22:15
    • Purpurfärgen 01:05
    • Bröd - bara bröd 05:20
    • Paul O'Gradys älskade hundar 06:05
    • Thomas tåget 06:35
    • Scooby-Doo! Mystery incorporated 06:45
    • Batman 07:10
    • Pokémon 07:30
    • Nyhetsmorgon 07:58
    • New York, I love you 11:30
    • Gladiatorerna 13:30
    • Unga bönder 14:55
    • Äntligen hemma 15:55
    • Familjen annorlunda 16:55
    • Keno 17:55
    • Tina på besök 18:00
    • TV4Nyheterna 19:00
    • Sporten 19:10
    • TV4Vädret 19:25
    • Hellenius hörna 19:30
    • Farmen 20:00
    • Wallander - sorgfågeln 21:00
    • TV4Nyheterna 22:00
    • TV4Vädret 22:05
    • Wallander - sorgfågeln 22:15
    • Ett ovanligt teatersällskap 23:10
    • Life at the extreme: Volvo ocean race 00:10
    • Den röda baronen 00:45
    • Ack Värmland 03:20
    • Gotham 03:50
    • Sändningsuppehåll 04:45
    • Dr Phil 05:50
    • Dr Phil 06:50
    • Sändningsuppehåll 07:45
    • Älska din trädgård 09:45
    • Gardener's world 10:15
    • En resa för livet 10:55
    • Besatt av att samla 11:50
    • Bröllopsfotografen 12:50
    • Det stora containerfyndet 15:05
    • Veterinären på Bondi Beach 15:35
    • Livets goda med Jamie Oliver 16:05
    • Hela England bakar - masterclass 17:00
    • Biggest loser - tro, hopp och kärlek 18:00
    • Biggest loser - tro, hopp och kärlek 19:00
    • En enda man 20:00
    • Contagion 22:00
    • After life 00:05
    • Blow 03:15
    • Det stora containerfyndet 06:00
    • Veterinären på Bondi Beach 06:30
    • Dr Phil 07:00
    • Dr Phil 08:00
    • Sändningsuppehåll 09:00
    • Lucky dog - en andra chans 11:05
    • Spårlöst - England 11:35
    • Trinny & Susannah stylar om Norge 12:35
    • Trinny & Susannah stylar om Norge 13:05
    • Jamie Olivers restaurang 13:35
    • Spårlöst - Norge 14:35
    • SOS djur 15:35
    • SOS djur 16:35
    • Vad blir det för mat 17:35
    • Bingolotto 18:15
    • Musketörerna 20:00
    • Spårlöst 21:05
    • Poirot 22:00
    • Att vara Hercule Poirot 00:00
    • Spökjägarna - Australien 01:10
    • Ghost hunters 02:10
    • Rescue mediums 03:05
    • Rescue mediums 03:35
    • Djävulen och jag 04:05
    • Promillepolisen 06:05
    • Trafikpoliserna 06:40
    • Sändningsuppehåll 07:10
    • Sändningsuppehåll 07:20
    • Ski classics 09:30
    • Dokumentären om Charlotte Kalla 11:40
    • Bloopers 12:00
    • Lunchtravet direkt 12:30
    • V75 Direkt 14:00
    • Studio: Ishockey 17:00
    • Ishockey: Skellefteå - Linköping 17:10
    • Studio: Ishockey 17:50
    • Ishockey: Skellefteå - Linköping 17:55
    • Studio: Ishockey 18:35
    • Ishockey: Skellefteå - Linköping 18:45
    • Studio: Ishockey 19:35
    • Modern family 20:00
    • Modern family 20:30
    • Modern family 21:00
    • Modern family 21:30
    • Wyatt Earp 22:00
    • Trafikpoliserna 01:40
    • Kameran ser dig 03:15
    • Parkering förbjuden: bärgarna 03:40
    • Parkering förbjuden: bärgarna 04:10
    • Parkering förbjuden: bärgarna 04:35
    • Parkering förbjuden: bärgarna 05:00
    • Sändningsuppehåll 06:10
    • Studio: Bandy-VM 08:15
    • Bandy-VM: Sverige - Finland 08:25
    • Studio: Bandy-VM 09:25
    • Bandy-VM: Sverige - Finland 09:35
    • Promillepolisen 10:30
    • Promillepolisen 11:00
    • Fiskedestination 11:30
    • Jaktlust 12:00
    • Lunchtravet direkt 12:30
    • Life at the extreme: Volvo ocean race 14:00
    • Fiskedestination 14:30
    • Modern family 15:00
    • Modern family 15:30
    • Modern family 16:00
    • Modern family 16:30
    • Vinnare V64 17:00
    • Studio: Innebandy 18:00
    • Innebandy: Linköping IBK - FC Helsingborg 18:10
    • Studio: Innebandy 18:45
    • Innebandy: Linköping IBK - FC Helsingborg 18:55
    • Studio: Innebandy 19:30
    • Innebandy: Linköping IBK - FC Helsingborg 19:40
    • The informant! 20:30
    • Grace 22:50
    • Trafikpoliserna 00:30
    • Trafikpoliserna 01:15
    • Tattoo nightmares 02:00
    • Tattoo nightmares 02:30
    • Tattoo nightmares 03:00
    • Tattoo nightmares 03:30
    • Trafikpoliserna 04:00
    • Night cops - nattskiftet 05:10
    • Innebandy: Falun-Sirius 06:00
    • Sändningsuppehåll 08:00
    • Fiskedestination 10:00
    • Life at the extreme: Volvo ocean race 10:25
    • X-cat 10:30
    • Innebandy: Mullsjö AIS - Växjö IBK 11:15
    • Handboll: Kristianstad - Lugi 13:10
    • Fotboll: Studio 14:40
    • Champions league: Rosengård - Wolfsburg 14:55
    • Fotboll: Studio 15:50
    • Champions league: Rosengård - Wolfsburg 16:00
    • Klas Ingesson 1968-2014 17:00
    • Life at the extreme: Volvo ocean race 17:45
    • Fiskedestination 17:50
    • X-cat 18:15
    • Klas Ingesson 1968-2014 19:00
    • Life at the extreme: Volvo ocean race 19:55
    • Innebandy: Mullsjö - Växjö 20:30
    • Europa league: Sevilla - Villareal 22:25
    • Fotboll: Levante - Celta 00:15
    • Handboll: Kristianstad - Lugi 03:00
    • Life at the extreme: Volvo ocean race 04:25
    • Klas Ingesson 1968-2014 04:30
    • Life at the extreme: Volvo ocean race 05:15
    • Handboll: Sävehof - Hammarby 06:15
    • Sändningsuppehåll 07:55
    • Ski classics 10:00
    • Ski classics 11:50
    • Studio: Handboll 13:00
    • Handboll: Skövde - Lugi 13:10
    • Studio: Handboll 13:50
    • Handboll: Skövde - Lugi 13:55
    • Studio: Handboll 14:40
    • Klas Ingesson 1968-2014 15:00
    • Jaktlust 15:50
    • X-cat 16:15
    • Handboll: Skövde - Lugi 17:00
    • Life at the extreme: Volvo ocean race 18:20
    • Champions league: Rosengård - Wolfsburg 18:45
    • Innebandy: Linköping IBK - FC Helsingborg 20:40
    • Ski classics 22:35
    • Ski classics 00:30
    • Fotboll: Empoli - Sassuolo 01:40
    • Fotboll: Lyon - Nice 03:25
    • Fotboll: Serbien - Sverige 05:15
    • Danmarks farligaste fångar 06:00
    • Danmarks farligaste fångar 06:35
    • Det stora matkriget 07:00
    • Landsbygdsakuten 08:00
    • MC-patrullen räddar liv 09:00
    • Det kungliga lasarettet - vad hände sen? 10:00
    • Hospitalet 11:00
    • Hospitalet 11:30
    • Världens värsta 12:00
    • Specialstyrkan - Köpenhamn 13:00
    • Specialstyrkan - Köpenhamn 13:35
    • Djurräddning med livet som insats 14:05
    • Landsbygdsakuten 15:10
    • Andra världskriget inifrån 16:05
    • Brottsplats USA 17:05
    • Brottsplats USA 17:35
    • Polisrazzia - Danmark 18:05
    • Besatt 19:00
    • Winston Churchill: blod, svett och tårar 20:00
    • Bubber granskar Danmark 22:00
    • Bubber granskar Danmark 22:35
    • Polis på plats 23:05
    • Polis på plats 23:40
    • Medium i lagens namn 00:05
    • Jerry Brudos - mördare i klackar 01:05
    • Brottsplats USA 03:00
    • Brottsplats USA 03:30
    • Mord i isande kyla 04:00
    • Danmarks farligaste fångar 06:00
    • Danmarks farligaste fångar 06:35
    • Det stora matkriget 07:00
    • Landsbygdsakuten 08:00
    • MC-patrullen räddar liv 09:00
    • Det kungliga lasarettet - vad hände sen? 10:00
    • Hospitalet 11:00
    • Hospitalet 11:30
    • Klassiska rockalbum 12:00
    • Efter nödsamtalet 13:00
    • Fåfänga till förbannelse 14:00
    • Fåfänga till förbannelse 14:30
    • Världens värsta 15:00
    • Andra världskriget inifrån 16:00
    • USA - bakom stängda dörrar 17:00
    • Poliskåren i Boston 18:00
    • Ambulansförarna på Nya Zeeland 18:55
    • Ambulansförarna på Nya Zeeland 19:30
    • 20 Feet From Stardom 20:00
    • Mörka sinnen 22:00
    • Världens farligaste 23:00
    • DEA - drogpolisen 00:05
    • Livet efter flodvågen 01:00
    • Brottsplats USA 02:00
    • Brottsplats USA 02:30
    • Mord i isande kyla 03:00
    • Oväder på liv och död: orkaner 04:00
    • Bakom brottsrubrikerna 05:00
    • Sändningsuppehåll 07:55
    • Cash cowboys 11:05
    • Cash cowboys 11:50
    • Cash cowboys 12:35
    • Cash cowboys 13:20
    • Rocky road 14:10
    • Rocky road 14:35
    • Rocky road 15:00
    • Rocky road 15:25
    • Rocky road 15:50
    • Rocky road 16:15
    • Rocky road 16:40
    • Rocky road 17:05
    • Rocky road 17:25
    • Rocky road 17:50
    • Epic conditions - extremsport 18:15
    • Sanningen med Hamish MacDonald 18:40
    • Jack Osbourne - no limits 19:05
    • Monsterjägaren 19:50
    • Tyfonjägarna 20:45
    • Zack och Mikes galna resa 21:35
    • Oväder på liv och död: tornado 22:00
    • Land speed heroes 22:45
    • Epic conditions - extremsport 23:40
    • Epic conditions - extremsport 00:00
    • Epic conditions - extremsport 00:25
    • Epic conditions - extremsport 00:45
    • Epic conditions - extremsport 01:10
    • Sändningsuppehåll 01:35
    • Sändningsuppehåll 07:55
    • Epic conditions - extremsport 11:05
    • Epic conditions - extremsport 11:25
    • Epic conditions - extremsport 11:50
    • Epic conditions - extremsport 12:10
    • Epic conditions - extremsport 12:35
    • Epic conditions - extremsport 12:55
    • Epic conditions - extremsport 13:20
    • Epic conditions - extremsport 13:40
    • Epic conditions - extremsport 14:05
    • Epic conditions - extremsport 14:25
    • Cash cowboys 14:50
    • Cash cowboys 15:35
    • Cash cowboys 16:20
    • Cash cowboys 17:05
    • Land speed heroes 17:50
    • Sanningen med Hamish MacDonald 18:40
    • Jack Osbourne - no limits 19:05
    • Superfraktarna 19:55
    • Superfraktarna 20:20
    • Andra världskriget inifrån 20:45
    • Zack och Mikes galna resa 21:35
    • Oväder på liv och död: tornado 22:00
    • Märkt för livet 22:45
    • Den arga planeten 23:35
    • Den arga planeten 00:00
    • Den arga planeten 00:25
    • Den arga planeten 00:50
    • Sändningsuppehåll 01:20
    • Hoppa högst 06:05
    • Ronja Rövardotter 06:35
    • Nils Karlsson Pyssling 07:00
    • Emil i Lönneberga 07:30
    • På rymmen med Pippi Långstrump 08:00
    • Allra käraste syster 09:35
    • Bröderna Lejonhjärta 10:10
    • Störst av allt 12:00
    • Darling 13:40
    • Klara 15:15
    • Loranga, Masarin och Dartanjang 16:35
    • Emil i Lönneberga 17:30
    • Picassos äventyr 18:00
    • Jönssonligan på Mallorca 20:00
    • Grabben i graven bredvid 21:40
    • Den tredje makten 23:10
    • Dödlig drift 01:00
    • Kvarteret Korpen 03:45
    • Go'natt herr luffare 06:05
    • Ronja Rövardotter 06:35
    • Nils Karlsson Pyssling 07:00
    • Emil i Lönneberga 07:30
    • Pippi Långstrump på de sju haven 08:00
    • Kajsa Kavat 09:40
    • Släpp fångarne loss, det är vår! 10:15
    • Joker 12:00
    • Elina - som om jag inte fanns 13:45
    • Håkan Bråkan & Josef 15:00
    • Vinterviken 16:20
    • Nionde kompaniet 18:00
    • Änglagård - andra sommaren 20:00
    • Under solen 22:15
    • Jack 01:00
    • Långa flacka bollar 03:55
    • Drömkåken 04:35
    • Sändningsuppehåll 06:00
    • Sändningsuppehåll 07:05
    • Be kind rewind 10:15
    • Lillebror på tjuvjakt 12:15
    • The good guy 14:15
    • Under solen 16:05
    • Sista dansen 18:45
    • Brokeback Mountain 21:00
    • Powder blue 23:30
    • Den gröna milen 01:25
    • Flashdance 05:55
    • Sändningsuppehåll 07:30
    • Sändningsuppehåll 07:40
    • Mermaids 10:35
    • The Runaways 12:25
    • Oh, vilket party! 14:30
    • Bull Durham 16:40
    • Top Gun 18:50
    • Det stora blå 21:00
    • Target - livsfarlig måltavla 23:45
    • In good company 02:25
    • Control 04:40
    • Wild target 06:05
    • Sändningsuppehåll 07:35
    • Sändningsuppehåll 07:45
    • Magnum 10:50
    • Magnum 11:40
    • Fresh Prince i Bel Air 12:25
    • Fresh Prince i Bel Air 12:45
    • Fresh Prince i Bel Air 13:10
    • Fresh Prince i Bel Air 13:35
    • Fresh Prince i Bel Air 14:00
    • Fresh Prince i Bel Air 14:25
    • Åsa-Nisse bland grevar och baroner 15:00
    • Lead balloon 16:45
    • Fritt fall 17:20
    • Lead balloon 17:55
    • Lead balloon 18:35
    • Lead balloon 19:10
    • Se upp för Ellie 19:45
    • Se upp för Ellie 20:10
    • Se upp för Ellie 20:40
    • Se upp för Ellie 21:05
    • Se upp för Ellie 21:35
    • En officer och gentleman 22:00
    • Magnum 00:25
    • Magnum 01:15
    • Starsky & Hutch 03:00
    • Starsky & Hutch 03:50
    • All världens reklam 04:40
    • All världens reklam 05:00
    • All världens reklam 05:25
    • All världens reklam 06:00
    • Men who stare at goats 06:25
    • Sändningsuppehåll 07:50
    • Magnum 11:05
    • Magnum 11:50
    • Dolphin tale 12:40
    • En officer och gentleman 14:40
    • Ack Värmland 17:10
    • Mean girls 2 17:40
    • Last man standing 19:30
    • Last man standing 20:00
    • Last man standing 20:30
    • Last man standing 20:55
    • Him and her 21:25
    • Target - livsfarlig måltavla 22:00
    • Magnum 00:20
    • Magnum 01:05
    • Starsky & Hutch 01:55
    • Starsky & Hutch 02:45
    • Dead easy 03:35
    • Åsa-Nisse bland grevar och baroner 05:15
    • Rötter 06:15
    • Tillbaka till Aidensfield 07:05
    • Tillbaka till Aidensfield 07:55
    • Sändningsuppehåll 08:50
    • Lilla huset på prärien 11:55
    • Lilla huset på prärien 12:55
    • Lilla huset på prärien 13:55
    • Lilla huset på prärien 14:55
    • Dr. Quinn 16:55
    • Poirot 17:55
    • Poirot 20:00
    • Miss Marple 22:00
    • Mord och inga visor 00:00
    • Mord och inga visor 01:00
    • Kvinnofängelset 03:00
    • Kvinnofängelset 03:50
    • Kvinnofängelset 04:40
    • Kvinnofängelset 06:05
    • Kvinnofängelset 06:50
    • En härlig tid 07:40
    • Bröderna Cartwright 08:05
    • Sändningsuppehåll 08:55
    • Lilla huset på prärien 12:00
    • Lilla huset på prärien 14:00
    • Bröderna Cartwright 16:00
    • De fattiga och de rika 17:05
    • Nord och syd 18:10
    • Nord och syd 20:15
    • Rötter 22:05
    • Rötter 23:10
    • Mord och inga visor 00:10
    • Mord och inga visor 01:10
    • Par i brott 02:10
    • Par i brott 02:50
    • Par i brott 03:40
    • Par i brott 04:30
    • Magnum 05:15
    • La Liga: Athletic Bilbao - Almería 06:45
    • La Liga: Athletic Bilbao - Almería 06:45
    • La Liga: Athletic Bilbao - Almería 07:00
    • SHL: SM-slutspel: SM-slutspelet 08:45
    • La Liga: Villarreal - Sevilla 09:00
    • Ligue 1: Paris SG - Lorient 11:00
    • Ligue 1: Paris SG - Lorient 11:00
    • La Liga: Atlético Madrid - Getafe 13:00
    • La Liga: Atlético Madrid - Getafe 13:00
    • Träningsmatch: AIK - Norrköping 14:55
    • La Liga World: La Liga World 15:00
    • ATP World Tour Uncovered Magazine: Tennis: ATP World Tour Uncovered Magazine 15:30
    • WTA Sony Open Miami: Tennis: WTA Sony Open Miami 16:00
    • La Liga World: La Liga World 17:00
    • La Liga World: La Liga World 17:00
    • ATP World Tour Uncovered Magazine: Tennis: ATP World Tour Uncovered Magazine 17:30
    • WTA Sony Open Miami: Tennis: WTA Sony Open Miami 18:00
    • Träningsmatch: Hammarby - SK Brann 19:30
    • WTA Sony Open Miami: Tennis: WTA Sony Open Miami 21:30
    • WTA Sony Open Miami: Tennis: WTA Sony Open Miami 23:00
    • Träningsmatch: AIK - Norrköping 00:35
    • SHL: SM-slutspel: SM-slutspelet 00:40
    • UEFA: Från arkivet: UEFA: Från arkivet 07:00
    • UEFA: Från arkivet: UEFA: Från arkivet 07:55
    • Träningsmatch: Hammarby - SK Brann 09:00
    • UEFA: Från arkivet: UEFA: Från arkivet 11:00
    • ATP World Tour Uncovered Magazine: Tennis: ATP World Tour Uncovered Magazine 12:00
    • SHL: SM-slutspel: SM-slutspelet 12:30
    • SHL: SM-slutspel: Örebro HK - Växjö 12:30
    • SHL: SM-slutspel: SM-slutspelet 14:50
    • Träningsmatch: AIK - Norrköping 15:00
    • SHL: SM-slutspel - studio: SHL: SM-slutspel - studio 17:00
    • SHL: SM-slutspel - studio: SHL: SM-slutspel - studio 17:00
    • SHL: SM-slutspel: SM-slutspelet 17:20
    • SHL: SM-slutspel: Frölunda - Växjö 17:20
    • SHL: SM-slutspel: SM-slutspelet 17:20
    • SHL: SM-slutspel - studio: SHL: SM-slutspel - studio 19:50
    • SHL: SM-slutspel - studio: SHL: SM-slutspel - studio 19:50
    • UEFA: Från arkivet: UEFA: Från arkivet 20:00
    • UEFA: Från arkivet: UEFA: Från arkivet 21:00
    • UEFA: Från arkivet: UEFA: Från arkivet 22:00
    • UEFA: Från arkivet: UEFA: Från arkivet 22:55
    • SHL: SM-slutspel: Frölunda - Växjö 00:00
    • SHL: SM-slutspel: SM-slutspelet 00:00
    • SHL: SM-slutspel: Örebro HK - Växjö 06:15
    • SHL: SM-slutspel: Örebro HK - Växjö 06:15
    • SHL: SM-slutspel: Örebro HK - Växjö 06:30
    • SHL: SM-slutspel: Frölunda - Luleå 08:25
    • SHL: SM-slutspel: Frölunda - Luleå 08:25
    • SHL: SM-slutspel: Frölunda - Luleå 08:25
    • SHL: SM-slutspel: Frölunda - Luleå 08:30
    • SHL: SM-slutspel: Örebro HK - Växjö 11:30
    • SHL: SM-slutspel: SM-slutspelet 11:35
    • SHL: SM-slutspel: Örebro HK - Växjö 11:50
    • SHL: SM-slutspel: Frölunda - Luleå 13:40
    • SHL: SM-slutspel: Frölunda - Luleå 13:45
    • SHL: SM-slutspel: SM-slutspelet 14:45
    • SHL: SM-slutspel: Skellefteå - Linköping 17:00
    • SHL: SM-slutspel: Örebro HK - Växjö 20:00
    • SHL: SM-slutspel: SM-slutspelet 20:00
    • SHL: SM-slutspel: Örebro HK - Växjö 20:00
    • SHL: SM-slutspel: Örebro HK - Växjö 20:10
    • SHL: SM-slutspel: Skellefteå - Linköping 22:15
    • SHL: SM-slutspel: SM-slutspelet 00:45
    • SHL: SM-slutspel: HV71 - Linköping 01:15
    • SHL: SM-slutspel: HV71 - Linköping 01:15
    • SHL: SM-slutspel: Frölunda - Luleå 07:40
    • SHL: SM-slutspel: Frölunda - Luleå 07:40
    • SHL: SM-slutspel: Frölunda - Luleå 07:40
    • SHL: SM-slutspel: SM-slutspelet 10:15
    • SHL: SM-slutspel: SM-slutspelet 10:40
    • SHL: SM-slutspel: Örebro HK - Växjö 10:45
    • SHL: SM-slutspel: Örebro HK - Växjö 11:00
    • SHL: SM-slutspel: SM-slutspelet 12:30
    • SHL: SM-slutspel: SM-slutspelet 12:45
    • SHL: SM-slutspel: Luleå - Frölunda 13:00
    • SHL: SM-slutspel: SM-slutspelet 15:00
    • SHL: SM-slutspel: Skellefteå - Linköping 15:15
    • SHL: SM-slutspel: SM-slutspelet 15:45
    • SHL: SM-slutspel: SM-slutspelet 17:30
    • SHL: SM-slutspel: Örebro HK - Växjö 18:30
    • SHL: SM-slutspel: Örebro HK - Växjö 18:30
    • SHL: SM-slutspel: SM-slutspelet 18:45
    • SHL: SM-slutspel: SM-slutspelet 20:00
    • SHL: Reportage: SHL: Reportage 20:20
    • SHL: SM-slutspel: Frölunda - Växjö 20:50
    • SHL: SM-slutspel: SM-slutspelet 20:50
    • SHL: SM-slutspel: SM-slutspelet 22:15
    • SHL: SM-slutspel: HV71 - Linköping 22:55
    • SHL: SM-slutspel: HV71 - Linköping 23:50
    • SHL: SM-slutspel: SM-slutspelet 00:50
    • SHL: SM-slutspel: SM-slutspelet 01:55
    • La Liga: Villarreal - Sevilla 08:00
    • La Liga: Villarreal - Sevilla 08:00
    • La Liga: Villarreal - Sevilla 08:00
    • Träningsmatch: Assyriska - Hammarby 10:00
    • Träningsmatch: Hammarby - LA Galaxy 11:50
    • Träningsmatch: Hammarby - SK Brann 13:55
    • La Liga: Atlético Madrid - Getafe 16:00
    • La Liga: Atlético Madrid - Getafe 16:00
    • Ligue 1: Monaco - Paris SG 18:00
    • Träningsmatch: AIK - Norrköping 18:00
    • Ligue 1: Paris SG - Lorient 20:00
    • Ligue 1: Paris SG - Lorient 20:00
    • Serie A: Juventus - Genoa 22:00
    • Serie A: Juventus - Genoa 22:00
    • Serie A: Juventus - Genoa 22:00
    • Europa League: Dynamo Moskva - Napoli 22:00
    • Träningsmatch: Hammarby - SK Brann 00:00
    • Ligue 1: Lyon - Paris SG 08:00
    • Ligue 1: Paris SG - Caen 10:00
    • Ligue 1: Paris SG - Toulouse 12:00
    • Ligue 1: Monaco - Paris SG 14:00
    • Träningsmatch: Hammarby - SK Brann 16:00
    • Ligue 1: Paris SG - Lens 16:00
    • Träningsmatch: AIK - Norrköping 16:00
    • Träningsmatch: Hammarby - SK Brann 18:00
    • Ligue 1: Bordeaux - Paris SG 20:00
    • Ligue 1: Paris SG - Lorient 22:00
    • Ligue 1: Paris SG - Lorient 22:00
    • Serie A: Juventus - Genoa 00:00
    • Serie A: Juventus - Genoa 00:00
    • Europa League: Dynamo Moskva - Napoli 00:00
    • WTA Sony Open Miami: Tennis: WTA Sony Open Miami 16:00
    • WTA Sony Open Miami: Tennis: WTA Sony Open Miami 18:00
    • WTA Sony Open Miami: Tennis: WTA Sony Open Miami 21:30
    • WTA Sony Open Miami: Tennis: WTA Sony Open Miami 23:00
    • UFC: UFC 00:30
    • UFC: UFC 00:30
    • WTA Sony Open Miami: Tennis: WTA Sony Open Miami 17:00
    • WTA Sony Open Miami: Tennis: WTA Sony Open Miami 19:00
    • WTA Sony Open Miami: Tennis: WTA Sony Open Miami 20:30
    • UFC: UFC 22:00
    • Sony Ericsson Open Miami 1000: Tennis: Sony Ericsson Open Miami 1000 07:00
    • Sony Ericsson Open Miami 1000: Tennis: Sony Ericsson Open Miami 1000 08:40
    • Sony Ericsson Open Miami 1000: Tennis: Sony Ericsson Open Miami 1000 10:15
    • Tennis: Davis Cup Highlights: Tennis: Davis Cup Highlights 12:20
    • Sony Ericsson Open Miami 1000: Tennis: Sony Ericsson Open Miami 1000 13:20
    • ATP World Tour Uncovered Magazine: Tennis: ATP World Tour Uncovered Magazine 15:30
    • Sony Ericsson Open Miami 1000: Tennis: Sony Ericsson Open Miami 1000 16:00
    • Sony Ericsson Open Miami 1000: Tennis: Sony Ericsson Open Miami 1000 18:00
    • Sony Ericsson Open Miami 1000: Tennis: Sony Ericsson Open Miami 1000 19:00
    • Sony Ericsson Open Miami 1000: Tennis: Sony Ericsson Open Miami 1000 20:30
    • Sony Ericsson Open Miami 1000: Tennis: Sony Ericsson Open Miami 1000 22:00
    • Tennis: ATP 1000 Highlights: Tennis: ATP 1000 Highlights 00:00
    • Sony Ericsson Open Miami 1000: Tennis: Sony Ericsson Open Miami 1000 01:00
    • ATP World Tour Uncovered Magazine: Tennis: ATP World Tour Uncovered Magazine 04:00
    • WTA Sony Open Miami: Tennis: WTA Sony Open Miami 04:30
    • Sony Ericsson Open Miami 1000: Tennis: Sony Ericsson Open Miami 1000 06:10
    • Sony Ericsson Open Miami 1000: Tennis: Sony Ericsson Open Miami 1000 07:45
    • ATP World Tour Uncovered Magazine: Tennis: ATP World Tour Uncovered Magazine 09:20
    • Sony Ericsson Open Miami 1000: Tennis: Sony Ericsson Open Miami 1000 09:50
    • Sony Ericsson Open Miami 1000: Tennis: Sony Ericsson Open Miami 1000 12:00
    • Sony Ericsson Open Miami 1000: Tennis: Sony Ericsson Open Miami 1000 14:00
    • Sony Ericsson Open Miami 1000: Tennis: Sony Ericsson Open Miami 1000 14:05
    • Tennis: ATP 1000 Highlights: Tennis: ATP 1000 Highlights 16:00
    • Tennis: ATP 1000 Highlights: Tennis: ATP 1000 Highlights 16:00
    • Tennis: ATP 1000 Highlights: Tennis: ATP 1000 Highlights 16:05
    • Sony Ericsson Open Miami 1000: Tennis: Sony Ericsson Open Miami 1000 17:00
    • Sony Ericsson Open Miami 1000: Tennis: Sony Ericsson Open Miami 1000 19:00
    • Sony Ericsson Open Miami 1000: Tennis: Sony Ericsson Open Miami 1000 21:00
    • Sony Ericsson Open Miami 1000: Tennis: Sony Ericsson Open Miami 1000 23:00
    • ATP World Tour Uncovered Magazine: Tennis: ATP World Tour Uncovered Magazine 01:00
    • WTA Sony Open Miami: Tennis: WTA Sony Open Miami 01:30
    • Sony Ericsson Open Miami 1000: Tennis: Sony Ericsson Open Miami 1000 03:00
    • Serie A: Sampdoria - Inter 07:00
    • Serie A: Sampdoria - Inter 07:00
    • La Liga: Atlético Madrid - Getafe 09:00
    • La Liga: Atlético Madrid - Getafe 09:00
    • La Liga: Espanyol - Atlético Madrid 11:00
    • La Liga: Espanyol - Atlético Madrid 11:00
    • La Liga: Atlético Madrid - Getafe 13:00
    • La Liga: Atlético Madrid - Getafe 13:00
    • UEFA: Från arkivet: UEFA: Från arkivet 15:00
    • Träningsmatch: Hammarby - SK Brann 16:00
    • UEFA: Från arkivet: UEFA: Från arkivet 18:00
    • Serie A: Juventus - Genoa 19:00
    • Serie A: Juventus - Genoa 19:00
    • Serie A: Juventus - Genoa 19:00
    • Serie A: Juventus - Genoa 19:00
    • Serie A: Juventus - Genoa 19:00
    • UEFA: Från arkivet: UEFA: Från arkivet 21:00
    • Europa League: Dynamo Moskva - Napoli 21:30
    • Europa League: Dynamo Moskva - Napoli 21:30
    • UEFA: Från arkivet: UEFA: Från arkivet 23:30
    • Serie A: Milan - Cagliari 00:00
    • Serie A: Milan - Cagliari 00:00
    • La Liga: Athletic Bilbao - Almería 07:00
    • La Liga: Athletic Bilbao - Almería 07:00
    • La Liga: Elche - Valencia 09:00
    • La Liga: Elche - Valencia 09:00
    • UEFA: Från arkivet: UEFA: Från arkivet 11:00
    • Träningsmatch: Hammarby - SK Brann 12:00
    • Ridsport: FEI World Cup Dressage: Ridsport: FEI World Cup Dressage 14:00
    • Ridsport: FEI World Cup Dressage: Ridsport: FEI World Cup Dressage 14:00
    • UEFA: Från arkivet: UEFA: Från arkivet 17:20
    • UEFA: Från arkivet: UEFA: Från arkivet 18:15
    • UEFA: Från arkivet: UEFA: Från arkivet 19:10
    • UEFA: Från arkivet: UEFA: Från arkivet 20:05
    • UEFA: Från arkivet: UEFA: Från arkivet 20:30
    • UEFA: Från arkivet: UEFA: Från arkivet 21:00
    • Europa League: Ajax - FC Dnipro Dnipropetrovsk 21:30
    • Europa League: Ajax - FC Dnipro Dnipropetrovsk 21:30
    • UEFA: Från arkivet: UEFA: Från arkivet 23:30
    • Serie A: Sampdoria - Inter 00:00
    • UEFA: Från arkivet: UEFA: Från arkivet 00:00
    • Serie A: Sampdoria - Inter 00:30
    • Serie A: Sampdoria - Inter 00:30
    • SHL: SM-slutspel - studio: SHL: SM-slutspel - studio 17:00
    • SHL: SM-slutspel - studio: SHL: SM-slutspel - studio 17:00
    • SHL: SM-slutspel: Frölunda - Växjö 17:20
    • SHL: SM-slutspel - studio: SHL: SM-slutspel - studio 19:50
    • SHL: SM-slutspel - studio: SHL: SM-slutspel - studio 19:50
    • SHL: SM-slutspel: SM-slutspelet 21:00
    • SHL: SM-slutspel: Frölunda - Växjö 21:00
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 00:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00
  • 06:30