Om Sjuan

Visa mer

Sjuan (tidigare TV4 Plus) är en bred kvinnlig kanal full av populära programledare, kvalitativa kriminalserier, inredningsprogram, landets mest omtyckta kockar, helgfilmer och mycket mer. Sjuan är vardagslyx i tv-soffan. Se Sjuan live här!

  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 00:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00
  • 06:30
    • Nyhetsmorgon 05:50
    • Malou efter tio 10:00
    • Hem till gården 11:35
    • Hem till gården 12:10
    • Coronation street 12:45
    • Coronation street 13:20
    • Dr Phil 13:55
    • Hela England bakar - julspecial 14:50
    • Jesper möter Jamie 15:50
    • Sean Banan inuti Seanafrika 16:15
    • V75 klubben 17:50
    • Jul med Ernst 17:55
    • Keno 18:50
    • TV4Nyheterna 19:00
    • TV4Vädret 19:20
    • Postkodmiljonären 19:30
    • Studio: Handbolls-EM 20:00
    • Handbolls-EM: Norge - Sverige 20:25
    • Studio: Handbolls-EM 21:05
    • Handbolls-EM: Norge - Sverige 21:15
    • TV4Nyheterna 22:00
    • TV4Vädret 22:05
    • Diggiloo 22:15
    • Seven 23:35
    • Tomb raider 2: Lara Croft and the cradle of life 02:05
    • Sändningsuppehåll 04:45
    • Bananer i pyjamas 06:00
    • Gissa med Frasse 06:10
    • Mumintrollens äventyr 06:20
    • Chuggington 06:30
    • The looney tunes show 06:45
    • Scooby-Doo! Mystery incorporated 07:05
    • Kung Fu Panda 07:30
    • Nyhetsmorgon 07:55
    • Diggiloo 11:30
    • Jul med Ernst 13:00
    • Äntligen hemma 14:00
    • Äntligen hemma 15:00
    • Sveriges skönaste gårdar 16:00
    • Sveriges skönaste gårdar 16:30
    • Sveriges skönaste gårdar 17:00
    • Sveriges skönaste gårdar 17:25
    • Keno 17:55
    • Vinnare V75 18:00
    • TV4Nyheterna 19:00
    • Sporten 19:10
    • TV4Vädret 19:25
    • Postkodmiljonären 19:30
    • Lotto, joker och drömvinsten 19:55
    • Det största äventyret 20:00
    • Arthur 21:30
    • TV4Nyheterna 22:00
    • TV4Vädret 22:05
    • Arthur 22:15
    • Boys don't cry 00:00
    • Det bitterljuva livet 02:40
    • Sändningsuppehåll 04:45
    • Hundar i stan 05:50
    • Celebrity wife swap 06:50
    • Nobbad 07:50
    • Nobbad 08:20
    • Sändningsuppehåll 08:45
    • Vem dömer Amy? 10:55
    • Mannen som talar med hundar 11:50
    • Det okända 12:55
    • Celebrity wife swap 13:55
    • Hundar i stan 14:55
    • Judys domstol 15:55
    • Judys domstol 16:25
    • Dr Phil 16:55
    • TV4Nyheterna 17:45
    • Glamour 17:55
    • Julmat hemma hos Jamie Oliver 18:30
    • Skicka vidare 19:30
    • Undeniable 22:00
    • Undeniable 23:00
    • The following 00:00
    • Messiah 01:00
    • Onda andars hus 02:55
    • Ghost hunters 03:55
    • Enkla julrätter med Nigel 05:00
    • Dr Phil 06:00
    • Dr Phil 07:00
    • Dr Phil 07:55
    • Sändningsuppehåll 08:50
    • Köksfixarna 10:55
    • Köksfixarna 11:25
    • Att hålla England vid liv 11:55
    • A very married christmas 13:05
    • Skrotfyndarna - från lump till lyx 15:00
    • Kroginspektören 15:30
    • She's got the look 16:00
    • Hela England syr 17:00
    • Hela England bakar - vad hände sen? 18:00
    • Hela USA bakar 19:00
    • Forrest Gump 20:00
    • Taken 22:55
    • De skoningslösa 00:50
    • Comfort and joy 03:25
    • Judys domstol 05:15
    • Judys domstol 05:35
    • Night cops - nattskiftet 06:00
    • Våldets bakgator 07:00
    • Operation repo 07:30
    • Må bästa hus vinna 07:55
    • Sändningsuppehåll 08:55
    • Bloopers 12:00
    • V65 Direkt 12:30
    • Handbolls-EM: Ungern - Frankrike 15:25
    • Studio: Handbolls-EM 16:05
    • Handbolls-EM: Ungern - Frankrike 16:10
    • Trafikpoliserna 17:00
    • Studio: Handbolls-EM 17:45
    • Handbolls-EM: Montenegro - Spanien 17:55
    • Studio: Handbolls-EM 18:35
    • Handbolls-EM: Montenegro - Spanien 18:45
    • Studio: Handbolls-EM 19:30
    • Trafikpoliserna 19:50
    • Bloopers 20:25
    • Bloopers 21:00
    • Vinnare V64 21:30
    • Studio: Handbolls-EM 22:00
    • Laddat vapen 1 22:20
    • UFC 00:05
    • Night cops - nattskiftet 02:40
    • Road wars 03:35
    • Stampen i Detroit 04:35
    • Road wars 05:10
    • American ninja warrior 06:00
    • American ninja warrior 07:00
    • Sändningsuppehåll 07:55
    • Motorway cops 10:00
    • David Roccos ljuva matresa - Italien 11:20
    • Trafikpoliserna 11:50
    • Lunchtravet Direkt 12:30
    • V75 Direkt 14:00
    • Fotboll: Paris St Germain - Montpellier 16:55
    • Studio: Franska ligan 17:50
    • Fotboll: Paris St Germain - Montpellier 18:00
    • Life at the extreme: Volvo ocean race 19:00
    • Jaktlust 19:30
    • Life at the extreme: Volvo ocean race 20:00
    • Ride 20:05
    • Fotboll: Roma - Milan 20:40
    • Studio: Serie A 21:35
    • Fotboll: Roma - Milan 21:45
    • Friday the 13th 22:45
    • Stampen i Detroit 00:45
    • The ultimate fighter: A champion will be crowned 01:10
    • The ultimate fighter: A champion will be crowned 02:05
    • Road wars 05:10
    • Fotboll: Empoli - Torino 07:15
    • Sändningsuppehåll 08:55
    • Fotboll: Chievo - Inter 12:00
    • Fotboll: Napoli - Parma 13:45
    • Fotboll: Cagliari - Chievo 15:30
    • Spanska cupen: Barcelona - Huesca 17:15
    • Handbolls-EM: Nederländerna - Frankrike 19:00
    • Fotboll: Lens - Nice 20:25
    • Studio: Franska ligan 21:20
    • Fotboll: Lens - Nice 21:30
    • Handbolls-EM: Norge - Sverige 22:25
    • Fotboll: Lens - Nice 23:50
    • Handboll: Lugi - Alingsås 01:30
    • Fotboll: Napoli - Parma 02:55
    • Handboll: Lugi - Alingsås 04:35
    • Fotboll: Cagliari - Chievo 06:00
    • Sändningsuppehåll 07:55
    • Spanska cupen: Barcelona - Huesca 10:15
    • Fotboll: Lazio - Atalanta 11:55
    • Fotboll: Juventus - Sampdoria 13:40
    • Handbolls-EM: Norge - Sverige 15:30
    • Ride 17:00
    • Ride 17:30
    • Fotboll: Sassuolo - Cesena 17:55
    • Studio: Serie A 18:50
    • Fotboll: Sassuolo - Cesena 19:00
    • Fotboll: Rennes - Reims 19:55
    • Studio: Franska ligan 20:50
    • Fotboll: Rennes - Reims 21:00
    • Fotboll: Sassuolo - Cesena 22:00
    • Fotboll: Roma - Milan 23:50
    • Fotboll: Paris St Germain - Montpellier 01:30
    • Fotboll: Rennes - Reims 03:15
    • Fotboll: Genoa - Roma 05:00
    • Jag dog, men överlevde 06:00
    • På liv och död 07:00
    • Märkliga prylar - New York 08:00
    • Märkliga prylar - New York 08:30
    • SOS 09:00
    • Ambulansförarna på Nya Zeeland 10:00
    • Ambulansförarna på Nya Zeeland 10:30
    • Hospitalet 11:00
    • Hospitalet 11:30
    • Sändningsuppehåll 12:00
    • Livräddarna på Bondi Beach 14:00
    • Livräddarna på Bondi Beach 14:35
    • Märkliga prylsamlare 15:00
    • The perfect soda - finns det ultimata valet? 15:30
    • Poliskåren i Boston 16:00
    • Mord ur varje vinkel 17:00
    • Bakom brottsrubrikerna 18:00
    • Kvinnor som mördar 19:00
    • Highway patrol 19:55
    • Highway patrol 20:25
    • Razzia 20:55
    • Razzia 21:30
    • Mc-patrullen räddar liv 22:00
    • 48 avgörande timmar 23:00
    • Kvinnor som mördar 00:00
    • Grym attraktion 01:00
    • Australiens värsta brottslingar 02:00
    • Onda tvillingar 03:05
    • Top shot 04:05
    • Lisa Lings Amerika 05:10
    • Jag dog, men överlevde 06:00
    • På liv och död 07:00
    • Märkliga prylar - New York 08:00
    • Märkliga prylar - New York 08:30
    • SOS 09:00
    • Ambulansförarna på Nya Zeeland 10:00
    • Ambulansförarna på Nya Zeeland 10:30
    • Hospitalet 11:00
    • Hospitalet 11:30
    • Highway patrol 12:00
    • Highway patrol 12:30
    • Trafikkriget på Englands vägar 13:00
    • Det stora matkriget 14:05
    • Hollywoods mörka sida 15:05
    • Fåfänga till förbannelse 16:05
    • Mord ur varje vinkel 17:05
    • USA:s superbank 18:00
    • Livet efter flodvågen 19:05
    • Livräddarna på Bondi Beach 20:00
    • Livräddarna på Bondi Beach 20:35
    • Sextiotalets Amerika 21:00
    • Bubber granskar Danmark 22:00
    • Bubber granskar Danmark 22:30
    • Massmorden ingen glömmer 23:00
    • Kvinnor som mördar 00:00
    • Grym attraktion 01:00
    • Australiens värsta brottslingar 02:00
    • Onda tvillingar 03:00
    • Top shot 04:05
    • Lisa Lings Amerika 05:10
    • Sändningsuppehåll 07:55
    • Zack och Mikes galna resa 11:05
    • Jobbigt värre 11:30
    • Cash cowboys 11:55
    • Hur städer fungerar 12:40
    • Wild justice - djurens beskyddare 13:25
    • Zack och Mikes galna resa 14:10
    • Jobbigt värre 14:35
    • Cash cowboys 15:00
    • Hur städer fungerar 15:45
    • Näthat till döds 16:30
    • Wild justice - djurens beskyddare 17:25
    • Epic conditions - extremsport 18:15
    • Rocky road 18:40
    • Rocky road 19:05
    • Extrema konstruktioner 19:30
    • Zack och Mikes galna resa 19:55
    • Zack och Mikes galna resa 20:20
    • Zack och Mikes galna resa 20:45
    • Zack och Mikes galna resa 21:10
    • Epic conditions - extremsport 21:35
    • Andra världskriget inifrån 22:00
    • Mot en ny värld 22:45
    • Livet efter tyfonen 23:15
    • Cash cowboys 00:10
    • Jobbigt värre 00:55
    • Sändningsuppehåll 01:25
    • Sändningsuppehåll 07:55
    • Jack Osbourne - no limits 11:05
    • Jack Osbourne - no limits 11:50
    • Jack Osbourne - no limits 12:40
    • Jack Osbourne - no limits 13:30
    • När människan blir bytet 14:15
    • När människan blir bytet 15:05
    • Love, hate and propaganda 16:00
    • Love, hate and propaganda 16:40
    • Den arga planeten 17:25
    • Den arga planeten 17:50
    • Den arga planeten 18:15
    • Exotiska husdjur - var mans rätt? 18:40
    • Extrema konstruktioner 19:30
    • Food, Inc. 19:55
    • Epic conditions - extremsport 21:35
    • Bad santas - tomteskolan 22:00
    • Vår tids underverk 22:45
    • USA - bakom stängda dörrar 23:30
    • Cyber manhunt - jakten på Luka Magnotta 00:25
    • Sändningsuppehåll 01:10
    • Jim och piraterna Blom 06:00
    • LasseMajas detektivbyrå 07:30
    • Emil i Lönneberga 07:45
    • Emil i Lönneberga 08:10
    • Pettson och Findus - katten och gubbens år 08:40
    • Hur många lingon finns det i världen 09:55
    • Reine och Mimmi i fjällen 11:35
    • Vinnare och förlorare 13:15
    • Två killar och en tjej 14:35
    • Madicken på Junibacken 16:25
    • LasseMajas detektivbyrå 17:45
    • Emil i Lönneberga 18:00
    • Göta kanal eller vem drog ur proppen? 18:25
    • Mitt liv som hund 20:00
    • Mannen på taket 21:40
    • Svalan, katten, rosen, döden 23:30
    • Den enfaldige mördaren 01:00
    • Kommissarie Späck 02:45
    • Populärmusik från Vittula 04:05
    • Ingen rövare finns i skogen 06:05
    • Rasmus på luffen 06:35
    • Rasmus på luffen 07:00
    • LasseMajas detektivbyrå 07:30
    • Emil i Lönneberga 07:45
    • Emil i Lönneberga 08:10
    • Tjorven, Båtsman och Moses 08:35
    • Picassos äventyr 10:05
    • Vuxna människor 12:00
    • Tuppen 13:35
    • Kommissarie Späck 15:10
    • Elina - som om jag inte fanns 16:30
    • LasseMajas detektivbyrå 17:45
    • Emil i Lönneberga 18:00
    • Göta kanal 2 - kanalkampen 18:25
    • Ogifta par en film som skiljer sig 20:00
    • Repmånad - eller Hur man gör pojkar av män 21:30
    • Rika barn leka bäst 22:50
    • Svart Lucia 01:00
    • Reine och Mimmi i fjällen 02:50
    • Vinnare och förlorare 04:30
    • Sändningsuppehåll 07:00
    • Sändningsuppehåll 08:05
    • Analysera ännu mera 11:15
    • That thing you do! 13:10
    • Hit and run 15:20
    • Pete's christmas 17:20
    • She's all that 19:10
    • I örnens klor 21:00
    • Solitary man 23:40
    • Border run 01:25
    • Behind enemy lines 03:20
    • Shirley Valentine 05:25
    • Sändningsuppehåll 07:25
    • Sändningsuppehåll 08:30
    • Doktor Dolittle 11:40
    • Tillbaka till den blå lagunen 14:35
    • Alla älskar Alice 16:40
    • The answer man 19:05
    • Almost famous 21:00
    • Sista kontraktet 23:35
    • Förvandlingen 01:55
    • Hela härligheten 03:55
    • Ute eller inte 05:35
    • David Letterman 05:45
    • All världens reklam 06:15
    • Fader Ted 06:40
    • Fresh Prince i Bel Air 07:05
    • Fresh Prince i Bel Air 07:30
    • Sändningsuppehåll 07:50
    • Sändningsuppehåll 07:55
    • Oss fifflare emellan 10:55
    • Pantertanter 12:30
    • Pantertanter 12:55
    • Skål 13:20
    • Skål 13:45
    • Skål 14:20
    • Gavin & Stacey 14:50
    • Gavin & Stacey 15:30
    • Gavin & Stacey 16:10
    • Pantertanter 16:50
    • Pantertanter 17:20
    • All världens reklam 17:55
    • Last man standing 18:30
    • Last man standing 19:00
    • Last man standing 19:30
    • Last man standing 20:00
    • Burning love 20:30
    • Ett herrans liv - julspecial 21:00
    • Hot tub time machine 22:00
    • Skenet bedrar - special 00:05
    • Kevin Bridges: The story so far 01:05
    • David Letterman 02:00
    • Fader Ted 02:45
    • Fader Ted 03:10
    • Fader Ted 03:35
    • Fader Ted 04:00
    • Skål 04:25
    • Skål 04:55
    • Skål 05:20
    • Ett herrans liv - julspecial 06:30
    • Ett herrans liv - julspecial 07:15
    • Sändningsuppehåll 07:50
    • Not going out 11:00
    • Not going out 11:30
    • Not going out 12:00
    • Not going out 12:30
    • Ground floor 13:05
    • Hemlighuset 13:30
    • Gavin & Stacey 15:25
    • How not to live your life 16:00
    • How not to live your life 16:35
    • How not to live your life 17:10
    • How not to live your life 17:55
    • How not to live your life 18:30
    • Burning love 19:40
    • Common law 20:10
    • Ett herrans liv - julspecial 21:05
    • Boomerang 22:00
    • Skenet bedrar 00:15
    • Skenet bedrar - julspecial 01:15
    • Ett herrans liv - julspecial 01:45
    • Ett herrans liv - julspecial 02:30
    • Africa United 03:10
    • All världens reklam 04:25
    • All världens reklam 04:50
    • Åsa-Nisse som polis 05:10
    • Dallas 06:20
    • Starsky & Hutch 07:10
    • Tillbaka till Aidensfield 08:00
    • Sändningsuppehåll 08:50
    • Lilla huset på prärien 12:00
    • Lilla huset på prärien 13:00
    • Hem till gården 14:00
    • Hem till gården 14:30
    • Par i hjärter 15:00
    • Tillbaka till Aidensfield 16:00
    • Lilla huset på prärien 17:00
    • Lilla huset på prärien 18:00
    • Dallas 19:00
    • Par i hjärter 20:00
    • Starsky & Hutch 21:00
    • V 22:00
    • V 23:00
    • Holby city 00:00
    • Holby city 01:15
    • Dallas 02:20
    • Familjen Macahan 03:05
    • Familjen Macahan 04:45
    • Hem till gården 06:30
    • Hem till gården 06:50
    • Dallas 07:15
    • Tillbaka till Aidensfield 08:00
    • Sändningsuppehåll 08:50
    • Lilla huset på prärien 12:00
    • Lilla huset på prärien 13:00
    • Lilla huset på prärien 14:00
    • Lilla huset på prärien 15:00
    • Lilla huset på prärien 16:00
    • Bröderna Cartwright 17:00
    • Tillbaka till Aidensfield 18:00
    • Tillbaka till Aidensfield 19:00
    • V 20:00
    • V 21:00
    • Familjen Macahan 22:00
    • Mistrals dotter 00:00
    • Dallas 01:10
    • Dallas 02:05
    • Dallas 02:50
    • Familjen Macahan 03:40
    • Kvinnofängelset 05:30
    • Cheias de charme 07:00
    • Cheias de charme 07:55
    • Cheias de charme 08:50
    • Cheias de charme 09:45
    • Fotbollsfeber 10:40
    • Åsa-Nisse i full fart 12:20
    • Sändningsuppehåll 13:55
    • Två år i varje klass 17:05
    • Åsa-Nisse och tjocka släkten 18:25
    • Cheias de charme 20:00
    • Cheias de charme 20:55
    • Cheias de charme 21:50
    • Cheias de charme 22:45
    • Bollywood queen 23:40
    • Private 01:10
    • Stranger at the door 02:45
    • Monsieur Ibrahim och Koranens blommor 04:15
    • Hälsingar 05:50
    • Cheias de charme 07:00
    • Cheias de charme 07:55
    • Cheias de charme 08:50
    • Cheias de charme 09:45
    • Miniatyr 10:30
    • Tre skojiga skojare 11:00
    • Åsa-Nisse i kronans kläder 12:30
    • Miniatyr 13:55
    • Solen skiner 14:25
    • Sändningsuppehåll 14:55
    • Hijacking the arab spring? The rise of the islamists 18:05
    • Miniatyr 19:00
    • V75 19:30
    • Cheias de charme 20:00
    • Cheias de charme 20:55
    • Cheias de charme 21:50
    • Cheias de charme 22:45
    • Johnny Mad Dog 23:40
    • Fristaden 01:20
    • Heart of the storm 03:20
    • Alle man på post 04:55
    • SHL-tv: matchsammandrag: SHL-tv: matchsammandrag 07:00
    • La Liga: Sevilla - Eibar 08:00
    • La Liga: Sevilla - Eibar 08:00
    • Ridsport: FEI World Cup Dressage: Ridsport: FEI World Cup Dressage 10:00
    • Ridsport: FEI World Cup Dressage: Ridsport: FEI World Cup Dressage 10:00
    • La Liga: Real Sociedad - Athletic Bilbao 12:00
    • La Liga: Real Sociedad - Athletic Bilbao 12:00
    • SHL-tv: matchsammandrag: SHL-tv: matchsammandrag 12:55
    • Serie A: Parma - Cagliari 14:00
    • Serie A: Parma - Cagliari 14:00
    • La Liga: Valencia - Rayo Vallecano 16:00
    • La Liga: Valencia - Rayo Vallecano 16:00
    • La Liga: Valencia - Rayo Vallecano 16:00
    • La Liga World: La Liga World 18:00
    • La Liga World: La Liga World 18:00
    • La Liga Preview Show: La Liga Preview Show 18:30
    • La Liga Preview Show: La Liga Preview Show 18:30
    • La Liga Preview Show: La Liga Preview Show 18:30
    • C More Classics Fotboll: C More Classics Fotboll 19:00
    • Allsvenskan reportage: Allsvenskan reportage 20:25
    • Allsvenskan reportage: Allsvenskan reportage 20:30
    • La Liga: Celta Vigo - Almería 20:40
    • La Liga: Getafe - Barcelona 22:50
    • La Liga: Getafe - Barcelona 22:50
    • La Liga: Getafe - Barcelona 22:50
    • SHL: Leksands IF - Frölunda 00:45
    • SHL: Leksands IF - Frölunda 00:45
    • La Liga: Atlético Madrid - Villarreal 08:00
    • La Liga: Atlético Madrid - Villarreal 08:00
    • La Liga: Atlético Madrid - Villarreal 08:00
    • UEFA: Från arkivet: UEFA: Från arkivet 10:00
    • UEFA: Från arkivet: UEFA: Från arkivet 10:30
    • UEFA: Från arkivet: UEFA: Från arkivet 11:00
    • UEFA: Från arkivet: UEFA: Från arkivet 11:30
    • SHL-tv: matchsammandrag: SHL-tv: matchsammandrag 12:00
    • SHL: Skellefteå - Djurgården 13:00
    • SHL: Skellefteå - Djurgården 13:00
    • Allsvenskan reportage: Allsvenskan reportage 15:10
    • Allsvenskan reportage: Allsvenskan reportage 15:14
    • Allsvenskan reportage: Allsvenskan reportage 15:15
    • La Liga Preview Show: La Liga Preview Show 15:20
    • La Liga Preview Show: La Liga Preview Show 15:20
    • La Liga Preview Show: La Liga Preview Show 15:20
    • La Liga: Barcelona - Córdoba 15:55
    • La Liga: Levante - Real Sociedad 17:55
    • La Liga: Eibar - Valencia 19:55
    • La Liga: Eibar - Valencia 19:55
    • La Liga: Rayo Vallecano - Espanyol 21:55
    • La Liga: Barcelona - Córdoba 00:00
    • La Liga: Barcelona - Córdoba 00:00
    • SHL-tv: matchsammandrag: SHL-tv: matchsammandrag 06:45
    • SHL: Växjö - HV71 06:55
    • SHL: Växjö - Frölunda 07:45
    • SHL i backspegeln: Årskrönikespecial: SHL i backspegeln: Årskrönikespecial 09:00
    • SHL: Växjö - HV71 10:00
    • SHL: Växjö - HV71 10:00
    • SHL: Växjö - HV71 10:05
    • SHL: Växjö - HV71 10:10
    • SHL-tv: matchsammandrag: SHL-tv: matchsammandrag 12:10
    • SHL: Växjö - Leksands IF 13:15
    • SHL: Växjö - Leksands IF 13:15
    • SHL: Växjö - Färjestad 15:30
    • SHL: Växjö - Färjestad 15:35
    • SHL: Växjö - Färjestad 15:35
    • SHL-tv: SHL-tv 17:45
    • SHL: Luleå - Skellefteå 17:45
    • SHL: Luleå - Färjestad 20:15
    • SHL: Örebro HK - Frölunda 23:00
    • SHL: Örebro HK - Frölunda 23:00
    • SHL: Örebro HK - Djurgården 01:15
    • SHL: Örebro HK - Djurgården 01:15
    • SHL: Skellefteå - MODO 06:50
    • SHL: Skellefteå - Färjestad 08:45
    • SHL: Skellefteå - Växjö 11:00
    • SHL: Skellefteå - Brynäs 13:15
    • SHL: Skellefteå - Brynäs 13:15
    • SHL: Skellefteå - Brynäs 13:20
    • SHL: Skellefteå - Djurgården 15:30
    • SHL: Skellefteå - Djurgården 15:30
    • SHL-tv: SHL-tv 17:45
    • SHL: Brynäs - Djurgården 17:45
    • SHL: Djurgården - Färjestad 20:15
    • SHL: Linköping - MODO 22:30
    • SHL: Linköping - MODO 23:00
    • SHL: Linköping - MODO 23:00
    • SHL: Linköping - Växjö 00:40
    • SHL: Linköping - Växjö 01:15
    • SHL: Linköping - Växjö 01:15
    • Europa League: Apollon Limassol - Villarreal 08:00
    • Europa League: Apollon Limassol - Villarreal 08:00
    • La Liga: Getafe - Barcelona 10:00
    • La Liga: Getafe - Barcelona 10:00
    • La Liga: Getafe - Barcelona 10:00
    • Europa League: Sevilla-Rijeka 12:00
    • Europa League: Sevilla-Rijeka 12:00
    • La Liga: Getafe - Barcelona 14:00
    • La Liga: Getafe - Barcelona 14:00
    • La Liga: Getafe - Barcelona 14:00
    • Serie A: Lazio - Atalanta 16:00
    • Serie A: Lazio - Atalanta 16:00
    • UEFA: Från arkivet: UEFA: Från arkivet 18:00
    • La Liga: Real Sociedad - Athletic Bilbao 19:00
    • La Liga: Real Sociedad - Athletic Bilbao 19:00
    • UEFA: Från arkivet: UEFA: Från arkivet 21:00
    • Serie A: Parma - Cagliari 22:00
    • Serie A: Parma - Cagliari 22:00
    • La Liga: Almería - Real Madrid 00:00
    • La Liga: Almería - Real Madrid 00:00
    • La Liga: Barcelona - Granada 08:00
    • La Liga: Barcelona - Eibar 10:00
    • La Liga: Barcelona - Celta Vigo 12:00
    • La Liga: Barcelona - Sevilla 14:00
    • La Liga: Barcelona - Espanyol 16:00
    • La Liga: Barcelona - Espanyol 16:00
    • UEFA: Från arkivet: UEFA: Från arkivet 18:00
    • La Liga: Barcelona - Córdoba 19:00
    • La Liga: Barcelona - Córdoba 19:00
    • UEFA: Från arkivet: UEFA: Från arkivet 21:00
    • La Liga: Levante - Real Sociedad 22:00
    • La Liga: Eibar - Valencia 00:00
    • La Liga: Eibar - Valencia 00:00
    • La Liga: Eibar - Valencia 00:00
    • Elitserien i speedway: Dackarna - Indianerna 19:00
    • UFC: UFC 22:00
    • UFC: UFC 22:00
    • UFC: UFC 22:00
    • Greatest Fighters Archive: Boxning: Greatest Fighters Archive 00:40
    • Greatest Fighters Archive: Boxning: Greatest Fighters Archive 01:00
    • Greatest Fighters Archive: Boxning: Greatest Fighters Archive 01:30
    • Greatest Fighters Archive: Boxning: Greatest Fighters Archive 01:30
    • Greatest Fighters Archive: Boxning: Greatest Fighters Archive 01:50
    • Greatest Fighters Archive: Boxning: Greatest Fighters Archive 02:15
    • Elitserien i speedway: Ikaros Smederna - Rospiggarna 19:00
    • Kampsport: TUF - The Ultimate Fighter: Kampsport: The Ultimate Fighter 22:00
    • Kampsport: TUF - The Ultimate Fighter: Kampsport: The Ultimate Fighter 22:00
    • Greatest Fighters Archive: Boxning: Greatest Fighters Archive 00:30
    • Greatest Fighters Archive: Boxning: Greatest Fighters Archive 01:00
    • Greatest Fighters Archive: Boxning: Greatest Fighters Archive 01:00
    • UFC: UFC 01:30
    • Greatest Fighters Archive: Boxning: Greatest Fighters Archive 01:30
    • Greatest Fighters Archive: Boxning: Greatest Fighters Archive 01:30
    • UFC: UFC 01:30
    • Greatest Fighters Archive: Boxning: Greatest Fighters Archive 01:50
    • UFC: UFC 02:00
    • UFC: UFC 02:15
    • UFC: UFC 04:00
    • UFC: UFC 04:00
    • UFC: UFC 04:40
    • Tennis: ATP 1000 Highlights: Tennis: ATP 1000 Highlights 08:00
    • Shanghai Rolex Masters 1000: Tennis: Shanghai Rolex Masters 1000, 2013 08:15
    • Barclay's ATP World Tour Finals: Tennis: Barclay's ATP World Tour Finals 09:00
    • Tennis: ATP 1000 Highlights: Tennis: ATP 1000 Highlights 10:20
    • WTA TEB BNP Paribas Championship: Tennis: WTA TEB BNP Paribas Championship 10:45
    • WTA Rogers Cup Toronto: Tennis: WTA Rogers Cup Toronto 11:20
    • Western & Southern Financial Group Masters/Cincinnati: Tennis: Western & Southern Open 13:00
    • Davis Cup: Tennis: Davis Cup 14:15
    • Rogers Cup Toronto 1000: Tennis: Rogers Cup Toronto 1000 15:00
    • Tennis: ATP 1000 Highlights: Tennis: ATP 1000 Highlights 17:00
    • Tennis: ATP 1000 Highlights: Tennis: ATP 1000 Highlights 17:00
    • Tennis: ATP 1000 Highlights: Tennis: ATP 1000 Highlights 18:00
    • Tennis: Wimbledon: Tennis: Wimbledon 19:00
    • Davis Cup: Tennis: Davis Cup 06:10
    • Shanghai Rolex Masters 1000: Tennis: Shanghai Rolex Masters 1000, 2013 08:30
    • WTA Rogers Cup Toronto: Tennis: WTA Rogers Cup Toronto 11:00
    • Western & Southern Financial Group Masters/Cincinnati: Tennis: Western & Southern Open 13:00
    • Rogers Cup Toronto 1000: Tennis: Rogers Cup Toronto 1000 15:15
    • Tennis: Wimbledon: Tennis: Wimbledon 17:45
    • Tennis: ATP 1000 Highlights: Tennis: ATP 1000 Highlights 23:45
    • Tennis: ATP 1000 Highlights: Tennis: ATP 1000 Highlights 23:45
    • Tennis: ATP 1000 Highlights: Tennis: ATP 1000 Highlights 00:50
    • Tennis: ATP 1000 Highlights: Tennis: ATP 1000 Highlights 05:05
    • Ridsport: FEI World Cup Dressage: Ridsport: FEI World Cup Dressage 06:00
    • Serie A: Empoli - Torino 08:10
    • Serie A: Empoli - Torino 08:10
    • Serie A: Empoli - Torino 08:10
    • La Liga: Sevilla - Eibar 10:00
    • La Liga: Sevilla - Eibar 10:00
    • Copa del Rey: Espanyol - Alavés 12:00
    • Copa del Rey: Espanyol - Alavés 12:00
    • Copa del Rey: Espanyol - Alavés 12:00
    • Copa del Rey: Celta Vigo - Las Palmas 14:00
    • Copa del Rey: Celta Vigo - Las Palmas 14:00
    • Copa del Rey: Celta Vigo - Las Palmas 14:00
    • Serie A: Cagliari - Juventus 16:00
    • Serie A: Cagliari - Juventus 16:00
    • Copa del Rey: Atlético Madrid - L'Hospitalet 18:00
    • Copa del Rey: Atlético Madrid - L'Hospitalet 18:00
    • Serie A: Napoli - Parma 20:00
    • Serie A: Total Italian Football: Serie A: Total Italian Football 22:00
    • La Liga Preview Show: La Liga Preview Show 22:25
    • La Liga Preview Show: La Liga Preview Show 22:25
    • La Liga Preview Show: La Liga Preview Show 22:25
    • La Liga Preview Show: La Liga Preview Show 22:30
    • La Liga: Celta Vigo - Almería 23:00
    • Copa del Rey: Málaga - Deportivo La Coruña 01:00
    • La Liga: Atlético Madrid - Villarreal 03:00
    • La Liga: Atlético Madrid - Villarreal 03:00
    • La Liga: Atlético Madrid - Villarreal 03:00
    • Europa League: Borussia Mönchengladbach - Zürich 07:20
    • Europa League: Borussia Mönchengladbach - Zürich 07:20
    • Copa del Rey: Barcelona - Huesca 09:20
    • Copa del Rey: Barcelona - Huesca 09:20
    • Copa del Rey: Barcelona - Huesca 09:20
    • Copa del Rey: Barcelona - Huesca 09:20
    • Ridsport: FEI World Cup Dressage: Ridsport: FEI World Cup Dressage 11:00
    • La Liga Preview Show: La Liga Preview Show 11:10
    • La Liga Preview Show: La Liga Preview Show 11:10
    • Ridsport: FEI World Cup Dressage: Ridsport: FEI World Cup Dressage 11:50
    • Copa del Rey: Málaga - Deportivo La Coruña 14:00
    • La Liga: Celta Vigo - Almería 16:00
    • Serie A: Sassuolo - Cesena 17:55
    • Serie A: Sassuolo - Cesena 17:55
    • La Liga: Eibar - Valencia 19:55
    • Copa del Rey: Athletic Bilbao - Alcoyano 21:55
    • Copa del Rey: Copa del Rey 22:00
    • Copa del Rey: Atlético Madrid - L'Hospitalet 22:00
    • Copa del Rey: Atlético Madrid - L'Hospitalet 22:00
    • La Liga: Levante - Real Sociedad 00:00
    • Serie A: Roma - Milan 02:00
    • Serie A: Roma - Milan 02:00
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 00:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00
  • 06:30